OwnTracks (2.0.0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Trigger
nn: Utløysar

en: - All -
nn: - Alle -
