OwnTracks (2.0.0) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Event
oc: Eveniment

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Year
oc: Annada

en: Heading
oc: Entèsta

en: Month
oc: Mes

en: Current
oc: Actual

en: Day
oc: Jorn

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Trigger
oc: Desenclavador

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
