OwnTracks (3.0.4) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Sort by
am: ደርድር
