OwnTracks (3.0.4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Heading
ast: Encabezáu
