OwnTracks (3.0.4) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Pressure
bg: Налягане

en: Apply
bg: Търси

en: Trigger
bg: Тригер
