OwnTracks (3.0.4) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Trigger
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
