OwnTracks (3.0.4) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Current
cy: Cyfredol

en: Day
cy: Dyddiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Offset
cy: Ongli

en: Admin
cy: Gweinydd

en: Trigger
cy: Sbardun

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
