OwnTracks (3.0.4) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Year
fi: Vuosi

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Month
fi: Kuukausi

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Day
fi: Päivä

en: Pressure
fi: Paine

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Map
fi: Kartta

en: Apply
fi: Käytä

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Trigger
fi: Tilanne

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
