OwnTracks (3.0.4) - en to fr translation catalogue (32 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Event
fr: Évènement

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Year
fr: Année

en: Heading
fr: Entête

en: Month
fr: Mois

en: Current
fr: Actuel

en: Day
fr: Jour

en: Pressure
fr: Pression

en: Sort by
fr: Trier par

en: Map
fr: Carte

en: Accuracy
fr: Précision

en: Apply
fr: Appliquer

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Offset
fr: Décalage

en: Radius
fr: Rayon

en: Current location
fr: Ville actuelle

en: Locations
fr: Emplacements

en: Trigger
fr: Déclencheur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Connection
fr: Connexion

en: Configured
fr: Configuré

en: Master
fr: Principal
