OwnTracks (3.0.4) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
