OwnTracks (3.0.4) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Event
he: אירוע

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Heading
he: כותרת

en: Month
he: חודש

en: Current
he: נוכחי

en: Desc
he: יורד

en: Day
he: יום

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Map
he: מפה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Radius
he: רדיוס

en: Admin
he: מנהל

en: Trigger
he: גורם מפעיל

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
