OwnTracks (3.0.4) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Year
ta: வருடம்

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Month
ta: மாதம்

en: Current
ta: தற்சமய

en: Day
ta: நாள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Trigger
ta: தூண்டல்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
