OwnTracks (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Year
eo: Jaro

en: Page
eo: Paĝo

en: Month
eo: Monato

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Trigger
eo: Ekagilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
