OwnTracks (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Event
eu: Gertaera

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Year
eu: Urtea

en: Page
eu: Orria

en: Month
eu: Hilabetea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Day
eu: Eguna

en: Map
eu: Mapa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Trigger
eu: Abiarazlea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
