OwnTracks (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Event
is: Viðburður

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Year
is: Ár

en: Page
is: Síða

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
