OwnTracks (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: Trigger
af: Sneller

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
