OwnTracks (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Year
bn: বছর

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন
