OwnTracks (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Year
cs: Rok

en: Page
cs: Stránka

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Month
cs: Měsíc

en: Desc
cs: Sestupně

en: Day
cs: Den

en: Pressure
cs: Tlak

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Map
cs: Mapa

en: Apply
cs: Použít

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Offset
cs: Posun

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
