OwnTracks (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (34 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Event
es: Evento

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User
es: Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Year
es: Año

en: Heading
es: Encabezado

en: Month
es: Mes

en: Day
es: Día

en: Pressure
es: Presión

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Map
es: Mapa

en: Apply
es: Aplicar

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Radius
es: Radio

en: Admin
es: Administrar

en: Locations
es: Ubicaciones

en: Trigger
es: Disparador

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Configured
es: Configurado

en: Transitions
es: Transiciones

en: Master
es: Máster
