OwnTracks (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Event
uk: Подія

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Year
uk: Рік

en: Heading
uk: Заголовок

en: Month
uk: Місяць

en: Desc
uk: Спад

en: Day
uk: День

en: Pressure
uk: Тиск

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Map
uk: Мапа

en: Accuracy
uk: Точність

en: Apply
uk: Застосувати

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Offset
uk: Зміщення

en: Radius
uk: Радіус

en: Admin
uk: Адмін

en: Altitude
uk: Висота

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Trigger
uk: Тригер

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Connection
uk: З'єднання

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Transitions
uk: Переходи

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
