OwnTracks (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Event
sv: Händelse

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Year
sv: År

en: Heading
sv: Rubrik

en: Month
sv: Månad

en: Desc
sv: Fallande

en: Day
sv: Dag

en: Pressure
sv: Tryck

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Map
sv: Karta

en: Apply
sv: Applicera

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Offset
sv: Kompensera

en: Radius
sv: Radie

en: Admin
sv: Administrera

en: Locations
sv: Platser

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Transitions
sv: Övergångar

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
