OwnTracks (8.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Map
hy: Քարտեզ
