OwnTracks (8.x-1.0-alpha6) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Trigger
km: គន្លឹះ
