OwnTracks (8.x-1.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Month
sl: Mesec

en: Admin
sl: Skrbnik
