OwnTracks (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Pressure
bs: Pritisak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Trigger
bs: Okidač
