OwnTracks (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Radius
kn: ತ್ರಿಜ್ಯ

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
