OwnTracks (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
