OwnTracks (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Heading
be: Загаловак

en: Month
be: Месяц

en: Current
be: Бягучы

en: Day
be: Дзень

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Map
be: Мапа

en: Apply
be: Ужыць

en: Trigger
be: Трыгер
