Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Featured
ar: متميز

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
