Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: breadcrumb
ja: パンくずリスト

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Filter
ja: フィルター

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Featured
ja: 主な

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Loading…
ja: 読込中...

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
