Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Footer First
sr: Прво заглавље

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
