Pachu - NGO/Non Profit Drupal theme. (1.3.0-beta2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Hidden
az: Gizli

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
