Pachu - Bootstrap blogging and commerce theme (1.3.0-beta2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Filter
is: Sía

en: Hidden
is: Falið

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Last page
is: Síðasta síða
