Packagist (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Host
he: שם שרת

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Basic
he: בסיסי

en: Select all
he: בחר הכל

en: Users
he: חברי האתר

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Expose
he: חשוף

en: Port
he: פורט

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: Publish
he: פרסם

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Text value
he: ערך טקטואלי
