Packagist (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Host
ne: होस्ट

en: Authored by
ne: लेखक

en: Basic
ne: सामान्य

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
