Packagist (8.x-1.0-alpha9) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Directory name
te: సంచయపు పేరు

en: Project name
te: ప్రాజెక్టు పేరు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
