Packery (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Group
hi: समूह

en: Delete group
hi: समूह नष्ट करो

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Add group
hi: समूह जोड़ें

en: Add new group
hi: नया समुह जोडे

en: label
hi: लेबल
