Packery (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Group
hr: Grupa

en: Delete group
hr: Izbriši grupu

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Add group
hr: Dodaj grupu
