Packery (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Group
pt: Grupo

en: Delete group
pt: Apagar grupo

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Group name
pt: Nome do grupo

en: Edit group
pt: Editar grupo

en: Add group
pt: Adicionar grupo

en: Add new group
pt: Adicionar novo grupo

en: Column width
pt: Largura da coluna

en: label
pt: rótulo

en: Row height
pt: Altura da linha

en: Column Width
pt: Largura da Coluna
