Packery (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Group
bo: ཁག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Add new group
bo: ཚོ་གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན།
