Packery (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Group
el: Ομάδα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: label
el: ετικέτα
