Packery (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय
