Packery (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Group
oc: Grop

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Edit group
oc: Editar lo grop
