Packery (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Group
si: සමූහය

en: Delete group
si: සමූහය මකන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
