Page Access (11.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር

en: Permission
am: ፈቃድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
