Page Access (11.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Roles
et: Rollid

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Changed
et: Muudetud

en: Permission
et: Õigus

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: The time that the menu link was last edited.
et: Aeg, millal menüülinki viimati muudeti.
