Page Access (11.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Roles
uk: Ролі

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Changed
uk: Змінено

en: Permission
uk: Повноваження

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: The time that the menu link was last edited.
uk: Час, коли востаннє редагувалося меню.
