Page Access (11.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Roles
bs: Uloge

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Permission
bs: Dozvole
