Page Access (11.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Value
ja: 値

en: Node ID
ja: ノードID

en: Roles
ja: 役割

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: Changed
ja: 変更済

en: Permission
ja: 権限

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: The time that the menu link was last edited.
ja: メニューリンクが最後に編集された時間。
