Page Access (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Node ID
ca: ID del node

en: Roles
ca: Rols

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Changed
ca: Canviat

en: Permission
ca: Permís

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
